Tagatesse w proszku 500g Tagatoza Dambert

Nowy produkt

29,25 zł

39,00 zł

-25%Słodzik do złudzenia przypomina tradycyjny cukier. Nie tylko za sprawą eleganckich, sypkich kryształków, ale przede wszystkim dzięki wyjątkowo słodkiemu smakowi. Może być dodawany nie tylko do herbaty i kawy- każde ciasto, ciasteczka i inne wypieki z dodatkiem tagatozy to ten sam, pyszny smak z trzykrotnie mniejszą zawartością kalorii niż w przypadku zastosowania tradycyjnego cukru.

gratisy do zamówienia

free shiping

More details

Brak w magazynie

Nie zawiera laktozy ani glutenu, dlatego może być stosowana z powodzeniem w przeróżnych dietach, także tych bezglutenowych.

Tagatoza jest substancją naturalnego pochodzenia, cechującą się dużo większym od cukru poziomem słodkości. W 250 gramach zawiera jedynie 375 kalorii- dla porównania taka sama ilość cukru to aż 1000 kalorii. Wyeliminuj cukier ze swojej diety i ogranicz zbędne kalorie. Pij kawę i herbatę tak samo słodkie jak do tej pory, oszczędzając ogromne ilości kalorii każdego dnia! Tagatoza może być spożywana przez diabetyków.

Jak używać:

Jedna kostka tagatozy odpowiada łyżeczce cukru. Nadmierne spożycie może mieć efekt przeczyszczający.

Kalorie (100 g)166kcal
Białko0g
Węglowodany79,8g (w tym tagatoza 20g, w tym poliole 59,8g)
Błonnik0g
Tłuszcz0g

Napisz opinię

Tagatesse w proszku 500g Tagatoza Dambert

Tagatesse w proszku 500g Tagatoza Dambert

Słodzik do złudzenia przypomina tradycyjny cukier. Nie tylko za sprawą eleganckich, sypkich kryształków, ale przede wszystkim dzięki wyjątkowo słodkiemu smakowi. Może być dodawany nie tylko do herbaty i kawy- każde ciasto, ciasteczka i inne wypieki z dodatkiem tagatozy to ten sam, pyszny smak z trzykrotnie mniejszą zawartością kalorii niż w przypadku zastosowania tradycyjnego cukru.

gratisy do zamówienia

free shiping

Powiązane produkty

Produkt został dodany do porównania produktów!