Tagatesse w tabletkach 100 tabletek Tagatoza Dambert

Nowy produkt

11,00 złTen nowoczesny słodzik na bazie tagatozy w eleganckim, poręcznym opakowaniu jest idealną propozycją dla odchudzających się osób, dbających o wyeliminowanie lub ograniczenie ilości spożywanego w ciągu doby cukru. To małe opakowanie zawiera aż 100 malutkich tabletek, czyli w przeliczeniu na porcje cukru, jest to aż 100 łyżeczek!

gratisy do zamówienia

free shiping

More details

Brak w magazynie

Możesz zabrać je ze sobą do pracy i schować w szufladzie biurka i nie musieć martwić się o zapas cukru przez kilka dobrych miesięcy. Poczuj swój ulubiony, słodki smak w absolutnie uszczuplonej i odchudzonej o zbędne kalorie porcji słodkości – dzięki słodzikowi Tagatesse.

Tagatoza jest substancją naturalnego pochodzenia, cechującą się dużo większym od cukru poziomem słodkości. W 250 gramach zawiera jedynie 375 kalorii- dla porównania taka sama ilość cukru to aż 1000 kalorii. Wyeliminuj cukier ze swojej diety i ogranicz zbędne kalorie. Pij kawę i herbatę tak samo słodkie jak do tej pory, oszczędzając ogromne ilości kalorii każdego dnia! Tagatoza może być spożywana przez diabetyków.

Słodzik w postaci tabletek zawiera laktozę i nie jest polecany osobom z nietolerancją tej substancji.

Jak używać:

1 tabletka to odpowiednik 4 g cukru, czyli prawie całej łyżeczki (łyżeczka to 5 g cukru).

Kalorie (100 g)1 tabletka - 0,2 kcal
Białko0g
Węglowodany0 g
Błonnik0g
Tłuszcz0g

Napisz opinię

Powiązane produkty

Produkt został dodany do porównania produktów!