Nowe produkty

Lista produktów producenta: Florbu

Przyszłość odżywiania należy do bezcukrowych słodyczy. Coraz częściej bowiem można napotkać słodycze cechujące się smakiem idealnie odwzorowującym najbardziej znane nam słodkości, ale tym razem… bez dodatku cukru! Nieufni zapytają w tym momencie: ok, ale czy to jest w ogóle dobre? Na co możemy odpowiedzieć wyłącznie: spróbuj, a na pewno nie pożałujesz!

Chrup, baw się, ciesz się wolnością i zapomnij o liczeniu kalorii z cukru. Dziel się nimi ze znajomymi i rodziną, zarażając pozytywną energią i chęcią do całkowitego wyeliminowania cukru ze swojej diety. Podrzuć je do szkolnego plecaka swoim dzieciom, aby dbać o ich zęby oraz prawidłową wagę. Dzieciaki szybko przekonają się do ich obecności, nie chcąc już później jeść żadnych innych słodyczy.

Chrupanie klasyczne, czyli maślane ciastka bez cukru Florbu to idealny plan na zdrową przekąskę wtedy, kiedy nie masz możliwości zjedzenia normalnego posiłku. Bardzo duża, bo aż 160-gramowa paczka pozwala na zaspokojenie niespodziewanego głodu aż kilkukrotnie, za każdym razem z tą samą, bo zerową zawartością cukru!

Dla wybrednych Florbu przygotowało pyszne ciasteczka z kawałkami czekolady FLorbu bez cukru, a nawet wafelki przekładane kremem śmietankowym i kakaowym! Nie martw się o ich dodatek - one również nie posiadają w swoim składzie ani grama cukru. Pozwolą zatem wytrwać w zdrowym postanowieniu o jego całkowitym wyeliminowaniu z diety. Świetnie komponują się z czarną, bądź owocową herbatą, czy poranną kawą. Kto z nas nie lubi przegryźć do nich czegoś słodkiego? Usiądź wygodnie w fotelu, zrelaksuj się i po raz pierwszy od dłuższego czasu zjedz słodycze spokojna o swoją linię. Po dobrze wykonanym treningu należy Ci się taka smaczna przekąska, która nie zaprzepaści efektów ciężkich ćwiczeń na siłowni.

Wafelki bez cukru Florbu, ciasta z czekolada bez cukru, herbatniki bez cukru FLORBU - to idealne zamiennk tradycyjnych wersji tych słodkości. Dzięki spożywaniu Słodycze bez cukru Florbu - zredukujesz ilośc spożywanych węglowodanów o 30/40%.

Ich absolutnie bezcukrowy skład nie zagrozi efektom ciężkich ćwiczeń i jest bardzo dobrym zamiennikiem tradycyjnych słodyczy. Wybór bezcukrowych słodyczy Florbu pozwoli zaoszczędzić wiele kalorii, które niepotrzebnie odkładają się w organizmie w postaci tłuszczu Florbu to marka, tworząca słodycze i przekąski bezcukrowe, lekkie i zdrowe. Zamień tradycyjne słodycze na Wafelki, ciastka oraz herbatiniki bez cukru i  ciesz się smukłą linią bez wyrzeczeń i bez oszukiwania swojego planu dietetycznego.

 florbu baner

Showing 1 - 6 of 6 items
Showing 1 - 6 of 6 items
Produkt został dodany do porównania produktów!