Sklep w trakcie budowy

Witamy Cię w sklepie Zero Kalorii 

Witaj drogi internauto! Miejsce, do którego trafiłeś, to miejsce wykreowane przez pasjonatów. Pasjonatów zdrowego trybu życia, pasjonatów dobrego wyglądu, ale także i pasjonatów pysznego jedzenia! 

To właśnie chcemy zaoferować każdemu naszemu klientowi – pyszne jedzenie, pozbawione zbędnych kalorii, które zniewoli Twe podniebienie, zawładnie kubkami smakowymi, napełni żołądek, a przy okazji nie sprawi, że waga ponownie stanie się wrogiem numer jeden. 

Nasza misja

Otwierając ten sklep naszym celem było jedno – dostarczyć najwyższej jakości produkt wprost do rąk klienta. Wasze zadowolenie jest naszym priorytetem, nie ukrywamy jednak, że wraz z budowaniem tego sklepu nasze ambicje się znacznie rozrosły. 

Produkt zawsze pozostanie tylko produktem. W naszej ofercie znajdziecie zarówno podstawowe produkty wykorzystywane przy codziennym gotowaniu (takie jak różnorodne oleje i oliwy), pyszne uzupełniacze w postaci sosów i dipów (zarówno słodkie, wytrawne jak i te nadające się do soczystego mięsa prosto z grilla) czy też produkty gotowe w postaci dżemów czy maseł orzechowych. Asortyment sklepu Zero Kalorii to również dodatki codziennie wykorzystywane przez wielu takie jak słodziki czy śmietanki do kawy, a także przekąski – chipsy czy batony.

 To jednak w dalszym ciągu tylko produkt 

My natomiast idziemy o krok dalej. Pokazujemy jak te produkty wykorzystać w sposób najbardziej efektowny… i efektywny. 

 

Internetowy sklep ze zdrową żywnością i kulinarno-sportowy blog – jeden ekosystem, który daje Ci możliwość rozpoczęcia nowego, lepszego życia. Zdrowa dieta, drogi internauto, sprawi, że każdego dnia będziesz się budzić w lepszym nastroju. Twój organizm zacznie się regenerować wspomagając się wartościami odżywczymi, w które bogate są nasze produkty. Już po paru dniach zauważysz różnicę nie tylko w zdrowiu czy wyglądzie (mocniejsze włosy czy paznokcie, mniejsze zmęczenie twarzy, gładsza skóra), ale zauważysz ją przede wszystkim w samopoczuciu, które będzie znacznie lepsze! 

A my pomożemy Ci z tych produktów stworzyć pyszne dania, my czyli: 

Zespół sklepu internetowego Zero Kalorii 

ekipa zero kalorii.pl

 • Sebastian – sprawca całego Zerokalorycznego zamieszania. Założyciel i twórca sklepu, odpowiedzialny za smaczną zawartość i prawidłowe funkcjonowanie wszystkiego, co dzieje się na Zerokalorii.pl. Oczywisty miłośnik sportu, interesuje się dietetyką kliniczą i szeroko pojętym marketingiem internetowym i grafiką komputerową.

 • Beata – od kilku lat trzyma rękę na pulsie, kontaktując się z Wami przez Facebooka, Instagrama i Snapchata. Wszystko, co lajkujecie i udostępniacie, jest wynikiem jej ogromnej kreatywności. Prywatnie mama 9-letniego Dawidka, pasjonatka niezwykłych wzorów manicure na paznokciach. Nie tylko u siebie, ale także u stałych klientek swojego małego biznesu.

 • Dawidek – 9-letni adept sztuki social mediów, uczący się na co dzień „u źródła”, czyli swojej mamy Beaty :) Nasz szef kuchni i najbardziej wymagający tester produktów Zerokalorii. Oprócz budowania mięśni na miarę Cristiano Ronaldo podczas grania w piłkę nożną, lubi także budować niepowtarzalne budowle w Minecraft.

 • Fit duet, czyli Ola i Karola – ambasadorki Zerokalorii, blogerki. Wspierają nas w codziennych działaniach, dostarczając pysznych zdjęć i realizują meteriały wideo z wykorzystaniem naszych produktów.  Wprowadzają nowe trendy, wyszukując u zagranicznych producentów warte sprowadzenia do Polski produkty. Z nimi nie zginiesz!

 • Robert – ojciec naszego konta na YouTube, monter wszystkich fit-filmików. Wie, co i jak trzeba ułożyć, żeby wyglądało smacznie i pysznie. Jest cierpliwy i kreatywnie podchodzi do zdrowej żywności. W wolnym czasie trener piłki nożnej

 • Joanna – copywriter do zadań specjalnych. Tworzy najsmaczniejsze opisy produktów w sieci, starając się zawrzeć w nich najważniejsze informacje, przydatne podczas robienia przez Ciebie zakupów. Prywatnie blogerka, studentka psychologii i kucharz w jednej z lepszych restauracji w Warszawie.

Dodatkowy kontakt z naszym sklepem 

Zdajemy sobie sprawę z tego, że Państwa zadowolenie ma największe znaczenie i jest kluczowe w prawidłowym funkcjonowaniu naszego sklepu. Dlatego, oprócz dwóch adresów personalnych wymienionych powyżej udostępniamy również dodatkowe kanały komunikacji z obsługą naszego sklepu: 

 1. Czat na na naszym koncie Facebook zerokalorii.pl (odpisujemy zazwyczaj do 2,3godzin)
 2. Telefon kontaktowy, który znaleźć można w nagłówku i w stopce strony, dostępny przez 7 dni w tygodniu w godzinach 10 – 18
 3. Następujące adresy e-mail:
  1. sklep@zerokalorii.pl – do ogólnych zapytań związanych ze sklepem, zakupami i ofertą
  2. reklamacje@zerokalorii.pl – do reklamacji i zwrotów
  3. blog@zerokalorii.pl – do pytań związanych z naszym blogiem

Serdecznie dziękujemy za uwagę i raz jeszcze zapraszamy do naszego sklepu!


Produkt został dodany do porównania produktów!