Lista produktów producenta: Stockley's Sugar Free

Pierwszym elementem, z którego muszą rezygnować osoby, przechodzące na diety oczyszczające lub odchudzające są miętowe cukierki, gumy do żucia i inne, odświeżające przekąski. Decydując się na tego typu dietę nie wiesz, że na rynku istnieją także cukierki i inne słodycze, które nie zawierają w swoim składzie cukru, a posiadają ten sam, wyjątkowy smak. Cukierki Sockleys, Sugar FREE wyprodukowane w Wielkiej Brytanii to klasyczne cukierki odświeżające o smaku, która jest naturalnie słodka i której smak pokochasz od pierwszej degustacji.

Showing 1 - 4 of 4 items
 • Smak lukrecji znajduje na całym świecie zarówno swoich zwolenników jak i przeciwników. Słodko-gorzkie cukierki Stockleys sugar free, wyprodukowane w Wielkiej Brytanii to 100% prawdziwego smaku lukrecji, zamknięte w eleganckim...

  7,99 zł Brak w magazynie
  Brak w magazynie
 • Cukierki Sockleys, wyprodukowane w Wielkiej Brytanii to klasyczne cukierki odświeżające o smaku mięty pieprzowej, która jest naturalnie słodka i której smak pokochasz od pierwszej degustacji. 

  7,99 zł Brak w magazynie
  Brak w magazynie
 • Słodka śmietanka i soczyste owoce. To nie skład deseru, a małych, pysznych cukierków marki Stockleys. Już teraz możesz jeść je bez obaw o swoją figurę i liczbę kalorii, ponieważ nie zawierają one cukru

  5,99 zł Brak w magazynie
  Brak w magazynie
 • Pyszne ciągnące się Toffi i rozpływająca się w ustach czekolada. To nie skład deseru, a małych, pysznych cukierków marki Stockleys. Już teraz możesz jeść je bez obaw o swoją figurę i liczbę kalorii, ponieważ nie zawierają one cukru.

  7,99 zł Brak w magazynie
  Brak w magazynie
Showing 1 - 4 of 4 items
Produkt został dodany do porównania produktów!