Nowe produkty

Lista produktów producenta: Bell Plantation PB2

Firma Bell Plantation PB2 specjalizuje się między innymi w zdrowym udoskonalaniu artykułów spożywczych, które w wersji klasycznej bardzo często musiałby zostać wyeliminowane z codziennej diety. Innowacyjność udoskonalonych produktów polega między innymi na znacznym obniżaniu zawartości tłuszczu oraz kalorii przy jednoczesnym podnoszeniu zawartości białka, tak ważnego w codziennej diecie.

Bell Palnatation PB2 jednak nie tylko dzięki wyżej wskazanym udoskonaleniom pozyskała rzesze wiernych i zadowolonych klientów na całym świecie – również w Polsce. Głównym atutem produktów firmy jest wykorzystanie przy produkcji jedynie naturalnych składników, dzięki czemu uzyskane zostały tak oszałamiające efekty.

Masło orzechowe Bell Plantation PB2 cechuje się wyjątkowo niską zawartością tłuszczu, ma go aż 85% mniej niż klasyczny odpowiednik. Idealnie nadaje się dla osób kochających zdrowe i smaczne jedzenie. Masła PB2 powstają w 100% z naturalnych składników, dzięki czemu mogą stać się idealnym dodatkiem do zdrowej diety. Dostępne w różnych wariantach smakowych: czekoladowym, truskawkowym, bananowym, winogronowym oraz klasycznym orzechowym, tak więc każdy miłośnik zdrowego cheat meal znajdzie coś dla siebie.

Czymś, co wzbudza największe zainteresowanie nowych klientów jest forma masła – proszek, który po zmieszaniu z wodą staje się idealnie aksamitnym kremem o głębokim oraz wyrazistym smaku. Obniżona zawartość tłuszczu w maśle, to nie jedyny jego atut – kolejnym jest podwyższona zawartość białka (40%). Warto jest rozważyć stałe umieszczenie masła w torbie treningowej, aby zawsze mieć pod ręką zdrową oraz pełnowartościową przekąskę.

Masło orzechowe zawsze było podstawą dla zdrowia naszego ciała oraz kondycji fizycznej. Ale nawet masło orzechowe może być jeszcze bardziej dopracowane i udoskonalone.  Masło orzechowe PB2 uzyskuje 85% mniej kalorii z tłuszczu bez użycia chemicznych procesów, a 40% to białko.

Podobnie jak wszystkie produkty Bell Plantation , Masła PB2 są naturalne, bez konserwantów i sztucznych substancji słodzących. A to sprawia, że ​​są słodką alternatywą dla osób aktywnych fizycznie lub po prostu dbających o swoje zdrowie i swoich najbliższych

.

Więcej
Showing 1 - 9 of 9 items
Showing 1 - 9 of 9 items
Produkt został dodany do porównania produktów!