Sklep w trakcie budowy

BEZPIECZNE ZAKUPY

bezpieczne zakupy zerokalorii.pl

Dbamy o to, aby zakupy w naszym sklepie były bezpieczne pod każdym względem: - zarówno jeśli chodzi o przechowywanie danych osobowych jak i jakości towarów. Obsługa serwisowa, działająca w ramach naszego sklepu, dostępna jest do Państwa dyspozycji, gotowa służyć pomocą w przypadku jakichkolwiek problemów, pytań, czy wątpliwości. Produkty sprzedawane za pośrednictwem naszego sklepu pochodzi z polskiej lub europejskiej dystrybucji, posiadając wszelkie niezbędne certyfikaty. Produkty są nowe, nigdy nie otwierane, a ich daty przydatności do spożycia są możliwie jak najdłuższe. Każdy zakupiony w naszym sklepie produkt to gwarancja świeżości i smaku - nikt wcześniej go nie otwierał. Jeśli produkt, który zamówiłeś nie spełnia Twoich oczekiwań lub jego opakowanie jest naruszone, prosimy o kontakt z naszymi konsultantami. Szybko zidentyfikujemy ten problem, oferując satysfakcjonujące Cię rozwiązanie.

PACZKA JEST BEZPIECZNA NA KAŻDYM ETAPIE TRANSPORTU

wzmacniane folie bąbelkowe, kartony, wytrzymałe taśmy oraz opakowania foliowe firmy kurierskiej to niezawodna ochrona każdego, nawet najmniejszego produktu. Starannie wyselekcjonowane przez nas firmy kurierskie dbają o bezpieczeństwo Twojego zamówienia, a my jesteśmy pewni ich niezawodności. W razie jakiegokolwiek wypadku, każda z przesyłek ubezpieczana jest do wysokości Twoich zakupów, dlatego nie musisz obawiać się o stracone pieniądze.

KOMFORT I WYGODA

Zerokalorii.pl to bezpieczeństwo zakupów poparte licznymi certyfikatami bezpieczeństwa. Dbamy o to, aby zakupy u nas były dla Ciebie prawdziwą przyjemnością. Nasz sklep zintegrowany jest z systemami bezpiecznych płatności - dotpay oraz PAYPAL Dzięki temu bezpieczeństwo i pewność transakcji gwarantujemy nie tylko my, ale również wyżej wymienione, działające na całym świecie firmy. Wybór każdej z oferowanych w naszym sklepie form płatności to szybkość przelewu i bezpieczeństwo pieniędzy - bez przepisywania kwoty w poleceniu przelewu szybko i wygodnie przelejesz je na nasze konto. Dzięki tym systemom otrzymamy Twoje pieniądze w kilka sekund, mogąc rozpocząć realizację Twojego zamówienia już po kilku minutach! Całość transakcji potwierdzona zostanie odpowiednim komunikatem ze strony wybranego systemu.

PROGRAM BEZPIECZNYCH ZWROTÓW

Ustawa regulująca zwrot zakupionych towarów na terenie Rzeczpospolitej Polskiej pozwala na zwrot paczki w ciągu 14 dni od daty zakupu. Proces ten następuje po przesłaniu do nas maila z chęcią rezygnacji i odstąpienia od umowy. Warunkiem przyjęcia Twojego zwrotu jest odesłanie nam produktów w stanie nienaruszonym, które nie noszą żadnych śladów otwierania, czy ingerencji w opakowanie. Zwrot do naszego sklepu jest na Twój koszt, my zwracamy natomiast wartość rachunku na konto bankowe, z którego został dokonany przelew (w przeciągu 14 dni). Zwrot dotyczy kwoty za zakupy i wysyłkę z magazynu do wskazanego miejsca dostawy. Pamiętaj - z nami nie ryzykujesz!

CERTYFIKAT SSL

SSL (Secure Socket Layer) to protokół szyfrujący wykorzystywany w celu zaszyfrowania przesyłanych przez użytkownika serwisu danych. Zakupy w sklepie zerokalorii.pl są w pełni bezpieczne, dzięki zastosowanemu szyfrowaniu i certyfikatom SSL. SSL stosowany jest zarówno podczas podawania swoich danych w formularzu zamówienia, podczas ich edytowania jak i podczas dokonywania płatności poprzez system Płatności.pl. Nie przechowujemy danych związanych z transakcjami, jak np. numer karty kredytowej, gdyż podczas płacenia, następuje przekierowanie do systemu Płatności.pl lub do stron banku internetowego Klienta, a całość operacji jest szyfrowana, o czym informuje kłódka w pasku adresu u góry strony.

ssl security

ZAKUPY W SKLEPIE ZEROKALORII.PL SĄ W 100% BEZPIECZNE. POŁĄCZENIE JEST SZYFROWANE PROTOKOŁEM SSL, A PŁATNOŚCI SĄ OBSŁUGIWANE PRZEZ ZAUFANE I NAJPOPULARNIEJSZE SYSTEMY BANKOWE. ZBIORY DANYCH OSOBOWYCH SĄ ZGŁASZANE DO GIODO.


Produkt został dodany do porównania produktów!