Lista produktów producenta: Trapa

Czekolada to najczęściej kupowana przekąska świata. Stosowana zarówno do deserów, jak i dań obiadowych, ale także oczywiście spożywana bezpośrednio. Mleczna czekolada uważana jest za jeden z najbardziej szkodliwych słodyczy, zwłaszcza dla osób, będących na diecie. Za najbardziej szkodliwy jej składnik uważa się cukier i to głównie przez jego obecność prosi się osoby, przechodzące na dietę o eliminację wszelkiego rodzaju czekolad. Okazuje się, że można tego uniknąć dzięki zastąpieniu ich czekoladą bez dodatku cukru. Czekolady marki Trapa w swoim składzie zawierają stewię, czyli składnik kilkaset razy słodszy od cukru, ale, co najważniejsze, naturalnego pochodzenia. Jest on nieszkodliwy dla organizmu i Twojej diety!

Showing 1 - 7 of 7 items
 • Bezglutenowa i bezcukrowa. Ta pyszna, biała czekolada powstała z myślą o osobach odchudzających się, które w znacznej mierze muszą ograniczać w swoim jadłospisie cukier. Nie oznacza to jednak, że smak czekolad marki Trapa nie jest...

  5,24 zł 7,49 zł -30% Brak w magazynie
  Brak w magazynie
 • Nie ma chyba lepszego prezentu dla uczulonej na gluten osoby niż bombonierka, skrywająca bezglutenowe czekoladki. To samo tyczy się także osób, ograniczających lub chcących całkowicie wyeliminować ze swojej diety cukier.

  16,43 zł 21,90 zł -25% Brak w magazynie
  Brak w magazynie
 • Gorzka czekolada to bardzo zdrowa przekąska, jeśli tylko jest spożywana w odpowiednich ilościach. Jeśli do tej pory spożywałeś ją w celach zdrowotnych, koniecznie musisz wypróbować tą czekoladę marki Trapa.

  5,24 zł 7,49 zł -30% Brak w magazynie
  Brak w magazynie
 • Czekolady marki Trapa w swoim składzie zawierają stewię, czyli składnik kilkaset razy słodszy od cukru, ale, co najważniejsze, naturalnego pochodzenia. Jest on nieszkodliwy dla organizmu i Twojej diety!

  5,24 zł 7,49 zł -30% Brak w magazynie
  Brak w magazynie
 • Mleczna czekolada crunchy brzmi jak odejście od diety, prawda? Niekoniecznie! Seria czekolad mlecznych marki Trapa to starannie wyselekcjonowane smaki w zupełnie nowej, bezcukrowej odsłonie.

  7,49 zł Brak w magazynie
  Brak w magazynie
 • Jeśli do tej pory byłeś zmuszony zrezygnować z czekolady ze względu na dietę lub codzienne, wymagające treningi, mamy dla Ciebie dobrą wiadomość- już teraz śmiało możesz do niej wrócić. Firma Trapa wyprodukowała wysokiej jakości...

  5,24 zł 7,49 zł -30% Brak w magazynie
  Brak w magazynie
 • Czas na prawdziwą rewolucję na rynku słodyczy. Ta słodzona stewią czekolada nie zawiera w swoim składzie cukru, dzięki czemu jej zawartość kaloryczna jest znacznie mniejsza, niż w przypadku klasycznych czekolad. Ta konkretna zawiera w...

  5,24 zł 7,49 zł -30% Brak w magazynie
  Brak w magazynie
Showing 1 - 7 of 7 items
Produkt został dodany do porównania produktów!