Nowe produkty

Lista produktów producenta: Diet-Food.pl

Manufaktura zdrowia, pięknej sylwetki, świetnego samopoczucia i najlepszych zamienników nudnego makaronu i ryżu. Diet Food to istna rewolucja w codziennym jadłospisie każdego z nas - zdrowa, oryginalna i absolutnie bezkaloryczna!

Największym odkryciem Diet Food jest makaron Shirataki. To makaron całkowicie bezkaloryczny, beztłuszczowy, bezglutenowy. Idealnie sprawdza się zatem w diecie bezglutenowej, a nawet wegańskiej. To prawdziwy cud w codziennym żywieniu - smaczne jedzenie bez żadnej kalorii. Ponadto, zapewnia uczucie sytości na długo po zjedzeniu, ponieważ w kontakcie z wodą, w żołądku zwiększa objętość aż 17-krotnie. Przygotuj się jednak na coś, czego na pewno o nim nie wiedziałeś - w trakcie jedzenia, makaron Shirataki pozostawia w układzie pokarmowym bezpieczną dla organizmu powłokę, znacznie ograniczającą wchłanianie tłuszczów! Jej rodowód pochodzi z Azji, a żwyność którą produkuje się za jej pomoca możecie spotkać pod nazwą: Shirataki lub Konnyak. Dzięki temu praktycznie nie zawiera kalorii, węglowodanów, tłuszczu i glutenu.  Oznacza to, że bezkaloryczny makaron zadba o twoją linię kiedy ty będziesz konsumować kolejne danie nawet na kilka godzin po makaronie! A dzięki wprowadzeniu go do swojej diety możesz zapomnieć o podjadaniu między posiłkami!

Oprócz bezkalorycznego makaronu Shirataki, oferta Diet Food urozmaicona została o makaron z alg morskich, który znajdzie ogromną liczbę zwolenników wśród osób ceniących kuchnię chińską, lekką europejską oraz sałatki pod każdą postacią, z przeróżnymi dodatkami.

Lubisz pić wodę, ale po kilkunastu latach codziennego jej picia chciałbyś spróbować czegoś nowego? Doskonałą alternatywą będzie woda kokosowa od Diet Food CocoLa! Jej delikatny smak i aromat idealnie nawodni organizm, jednocześnie orzeźwiając i dodając energii do dalszego działania. Łap za puszkę wody kokosowej i razem zróbcie świetny trening!

Dieto-Food  to swojego rodzaju manufaktura, producent popularnego makaronu Shirataki, Konjac 0kcl. Jako klient możesz mieć pewność, że dostaniesz produkt najwyższej jakości. Każdy z nich jest ręcznie pakowany z niemal aptekarską dokładnością. Surowce pochodzą z krajów Ameryku Południowej czy Chin. Każdy  z nich jest certyfikowany jakościowo. Diet Food to zdrowe, naturalne jedznie, które pomaga w odchudzaniu, sprawiając że dieta jest mniej rygorystyczna.

diet food makaron shirataki

Showing 1 - 31 of 31 items
Showing 1 - 31 of 31 items
Produkt został dodany do porównania produktów!