Sposób wysyłki towaru w sklepie internetowym zerokalorii.pl

Towar wysyłany jest kurierem INPOST, oraz Pocztą Polską na terenie całego kraju. Wybór przewoźnika i koszty wysyłki wybierają Państwa podczas składania zamówienia.

Jeżeli chodzi o wysyłkę za granicę - realizujemy ją wyłącznie za pośrednictwem kuriera INPOST. Cena ustalana jest według cennika wysyłek zagranicznych INPOST, dostępnego na ich stronie internetowej.

Jako jedni z nielicznych sklepów internetowych oferujących towar w szklanych opakowaniach, w 100% gwarantujemy że otrzymany towar nie będzie zniszczony. 

 bezpieczna wysyłka

  • KOSZTY DOSTAWY TOWARU:

KURIER INPOST

KWOTAPrzelewPobranie
do 200 PLN11,01 PLN15,99 PLN
powyżej 200 PLN0 PLN0 PLN

POCZTA POLSKA
TYPPrzelewPobranie
priorytet11,07 PLN15,00 PLN
ekonomiczna9,07 PLN13,90 PL
  • ZASADY WYSYŁKI

W momencie wyboru przewoźnika podczas składnia zamówienia - zostaniesz poinformowany o przybliżonym terminie wysyłki towaru, który liczymy od momentu realizacji zamówienia. Liczbę dni realizacji zamówienia podajemy w dniach roboczych.

wysyłka

  • PŁATNOŚCI

W przypadku płatności tradycyjnym przelewem bankowym, czas realizacji zamówienia wydłuża się o czas zaksięgowania pieniędzy na naszym koncie firmowym.

W przypadku płatności za pomocą systemu DOTPAY oraz PayPal, paczkę wysyłamy po otrzymaniu potwierdzenia zakończenia transakcji, która trwa przeważnie około 15 minut. Nie mamy wpływu na czas tego procesu, jest w pełni automatyczny.

W przypadku płatności przy odbiorze, realizacja przesyłki zaczyna się od momentu potwierdzenia zamówienia

bezpieczne platnosci zerokalorii.pl

  • STAN REALIZACJI ZAMÓWIENIA I PRZESYŁKI

Możesz na bieżąco śledzić aktualny status swojego zamówienia, w Panelu  klienta poprzez zalogowanie na naszym sklepie.

status zamówienia


Produkt został dodany do porównania produktów!