Substancja Słodząca Maltitol Intenson to doskonały zamiennik cukru o zredukowanej kaloryczności. Smak i słodkość jest zbliżona do cukru trzcinowego. Nie zmienia swoich właściwości przy obróbce termicznej.Jaka jest energetyczność maltitolu? Ten związek zawiera 2,4 kcal/1g, co sprawia, że jest on dużo mniej kaloryczny niż zwykła sacharoza (tradycyjny biały cukier). Ponadto, proces rozkładu maltitolu w organizmie człowieka  wymaga dużo mniejszego udziału insuliny, poziom glukozy we krwi jest dużo mniejszy – dlatego maltitol  jest często stosowany w dietach odchudzających, redukujących spożycie węglowodanów, lraz przez diabetyków i cukrzyków.

  • Jeżeli szukasz doskonałego zamiennika cukru i mniejszej kaloryczności to Substancja Słodząca Maltitol Intenson jest idealną propozycją dla Ciebie. Jego smak jak i słodkość zbliżona jest do cukru trzcinowego. Podczas obróbki termicznej...

    10,43 zł 14,90 zł -30% Brak w magazynie
    Brak w magazynie
  • Maltitol Intenson to rewelacyjny zamiennik cukru, który w smaku i słodkości przypomina cukier trzcinowy, ale jego kaloryczność jest mniejsza. Można obrabiać termicznie, ponieważ nie zmienia swoich właściwości.

    22,90 zł Brak w magazynie
    Brak w magazynie
Showing 1 - 2 of 2 items
Produkt został dodany do porównania produktów!