Nowe produkty

Chipsy, batoniki, makarony, masła orzechowe, puddingi, zupy i wiele, wiele innych. Produkty białkowe to pyszne przekąski z niską zawartością węglowodanów ,które idealnie nadaję się jako zamiennik posiłku. Wreszcie nadszedł czas kiedy bez wyrzutów sumienia i odstępstw od diety możesz sięgnąć po pyszny i odżywczy produkt białkowy. Ciesz się ich wy...

Bestsellery

Podkategorie

 • Chipsy Białkowe

  Wreszcie nadszedł czas kiedy bez wyrzutów sumienia i odstępstw od diety możesz sięgnąć po wypiekane Chipsy Proteinowe Quest.  Ponad 60% składu stanowi białko, dodatkowo są wypiekane a nie smażone na oleju, dzięki czemu ilość tłuszczu jest praktycznie zerowa. Ciesz się ich wyjątkowym smakiem i aromatem, bez obawy o sylwetkę !

 • Batony Białkowe

  Batony Białkowe to pyszna przekąska białkowa, z niską ilością węglowodanów która idealnie nadaje się jako zamienniku posiłku. Przepyszne smaki, kruche batoniki a przy tym niska kaloryczność i dużo wartości odżywczych sprawiają że Batony Białkowego na stałe wpisały się jako produkt używany przez osoby trenujące, dbające o swoją sylwetkę i zdrowie.

 • Posiłki Białkowe

  Dietetyczne i wysokobialkowe posilki w wygodnej formie. Gotowe mieszanki - idealne na szybkie sniadanie lub posilek w pracy. Swietna aletrantywa dla tradycyjnych batonow bialkowych. Sprobuj juz teraz proteinowe truffle, puddingi oraz wysokobialkowe owsianki. Czyste sklady, bez dodatku cukru z dodatkiem najlepszej jakosci bialka serwatkowego.

 • Odżywki Białkowe

  Szeroki asortyment suplementów i odżywek białkowych. Idealne rozwiązanie dla osób trenujących ktore chcą uzupełnić spożywanie białka w swojej diecie oraz dla osób na dietach odchudzającyh. Bogate portfolio smaków, bez laktozy, węglowodanów i tłuszczy. Białka w najlepszych formach izolatów i tych bardziej ekonomicznych - WPC. (Whey Protein Concentate).

Showing 1 - 36 of 214 items
Produkt został dodany do porównania produktów!