Nowe produkty

Lista produktów producenta: Sula

Wszyscy kochamy cukierki. Jako dzieci wykradaliśmy je z barków, czy otrzymywaliśmy w ramach nagrody od dziadków. Podawanie nam ich w rozsądnych ilościach miało swój ukryty sens - rodzina dbała o naszą wagę i zdrowie. Będąc już nieco większymi dziećmi sami musimy o to zadbać, a jeśli chodzi o wagę i zdrowie nie ma lepszego pomysłu niż zupełnie BEZCUKROWE SŁODYCZE SULA.

Zrezygnuj z bolesnych diet, oszczędź sobie spoglądania na ulubione łakocie tęsknym spojrzeniem. Po prostu zamień je na takie, które nie mają w swoim składzie cukru i ciesz się idealną wagą bez obaw o to, ile cukierków dzisiaj zjadłeś.
Diabetycy, dorośli, a nawet dzieci mogą bez żadnych przeszkód sięgnąć w momentach słabości właśnie po słodycze od Sula. Delikatne karmelki oraz cukierki dodadzą pozytywnej energii, osłodzą smutne chwile lub zwyczajnie odświeżą oddech w strategicznych momentach.


Zaletą bezcukrowych słodyczy jest to, że nie musisz kontrolować ich dziennego spożycia. Zapomnij o liczeniu kalorii, dzieleniu wartości odżywczych na wagę jednego cukierka. Oto słodkie zapomnienie, którego nigdy nie pożałujesz.
Truskawkowe, lodowe, owocowe, karmelowe, z cytryną i pomarańczami Lemon Orange czy cukierki z dodatkiem melisy, Euka Mentol czarnego bzu, eukaliptusa. Sula to przekąski, których brakowało nam w dzieciństwie!

Jeśli trenujesz, zdrowo się odżywiasz i dbasz o swoją linię, nie musisz rezygnować z ulubionych słodyczy. Wystarczy, że zamienisz je na ich bezcukrowe odpowiedniki. Żadnych diet, żadnych wyrzeczeń.  Zamień ulubione cukierki  na cukierki Sula BEZ CUKRU i od tego momentu przestań obawiać się o szkodliwe właściwości cukru oraz zbędne kalorie!

Showing 1 - 6 of 6 items
Showing 1 - 6 of 6 items
Produkt został dodany do porównania produktów!