Nowe produkty

Dietetyczne Oleje w Spray'u to wspaniałe produkty które ułatwią Ci przygotowywanie swoich ulubionych potraw nie dostarczając przy tym praktycznie żadnych kalorii. Oleje w Spray'u sprawia że żywność podczas smażenie nie będzie przywierać do patelni. Wykonane w najwyższej jakości olejów oraz oliwy z oliwek z pierwszego tłoczenia nadadzą Twoim potrawom wspaniałego smaku i aromatu. Dodatkowo niwelując potrzebę korzystania z tłustych i bardzo kalorycznych olejów, smalcu czy margaryny. Nie zawiera tłuszczów utwardzonych, cholesterolu i sodu. Idealnie nadaje się przy dietach odchudzających jak również dla osób które dbają o zdrowie.

Bestsellery

Podkategorie

  • Oleje w Spray'u

    1 łyżka tradycyjnego Oleju to 90 kcl, jedno naciśnięcie Olejów w Spray'u Cooking Spray  to zero kalorii ! 

    Podczas przygotowywania tradycyjnego obiadu możesz zaoszczędzić nawet do 400 kcl.

    Spray do smażenia i grillowania  występuje w kilku różnych wersjach: oryginanej, do smażenia ryb i mięs, o smaku maślanym, aromatyczny kokos, oliwa z oliwek, do pieczenia ciast oraz o smaku Czoznku.  Wybierz swoją ulubioną i stań się mistrzem domowej kuchni. Zachwyć wszystkich domowników oraz znajomych pysznymi daniami o minimalnej ilości tłuszczu.

  • Oleje Tradycyjne

    Tradycyjne Oleje Nierafinowane zimno tłoczone Extra Virgin, oleje rafinowane, Oleje kokosowe, roślinne w najlepszych cenach.

Showing 1 - 12 of 49 items
Produkt został dodany do porównania produktów!