Olej słonecznikowy extra virgin 500ml Ostrovit EKO BIO

Nowy produkt

11,90 złTen zdrowy olej słonecznikowy z pierwszego tłoczenia to obowiązkowy element każdego obiadu i lunchu. Dzięki tłoczeniu na zimno, olej nie traci drogocennych składników odżywczych, dlatego właśnie przyczynia się on do obniżania cholesterolu LDL, wspomaga koncentrację, pozytywnie oddziałuje na pamięć i wspomaga działanie układu sercowo-naczyniowego.

gratisy do zamówienia

free shiping

More details

Brak w magazynie

Olej słonecznikowy Extra Virgin to najwyższej jakości produkt pozyskiwany z najstaranniej dobranych nasion słonecznika. Uzyskany  jest bezpośrednio z pierwszego tłoczenia. Proces tłoczenia odbywa się na zimno, dzięki czemu olej nie jest poddawany działaniu wysokiej temperatury i zawiera wszystkie drogocenne dla organizmu składniki: witaminę E, beta-karoten, lecytyny oraz kwasy tłuszczowe Omega-6. 

Jak wybrać najlepszy dla siebie olej? Ostrovit przedstawia najzdrowszą linię olejów extra virgin. Te najlepsze oleje z powodzeniem mogą być także wykorzystywane jako dip do sałatek oraz dodatek do chrupiącego pieczywa, stanowiącego szybką, ale bardzo zdrową przekąskę dla najbardziej zapracowanych osób.

– Chroni przed chorobami serca
– Obniża poziom złych frakcji cholesterolu LDL.
– Wzmacnia układ immunologiczny
– Zwiększa zdolności regeneracyjne skóry.
– Poprawia pracę mózgu 

Olej słonecznikowy Extra Virgin zaleca się  stosować  wyłącznie na zimno – nie należy podgrzewać i smażyć na nim potraw. Wysoka temperatura  powoduje  utratę cennych  wartości odżywczych oleju.

Kalorie (100 g)830 kcal
Białko0g
Węglowodany0g
Błonnik0g
Tłuszcz92 g w tym nasycone 10g, jednonienasycone 26g, wielonienasycone 56g

Napisz opinię

Powiązane produkty

Produkt został dodany do porównania produktów!