Tagatesse w saszetkach 50 x 2,5g Tagaztoza Dambert

Nowy produkt

13,93 zł

19,90 zł

-30%słodzik na bazie tagatozy w postaci tabletek jest idealny  do słodzenia kawy, herbaty i innych napojów. Doskonale się rozpuszcza. Jedna tabletka zastępuje łyżeczkę cukru (4  g cukru) i zawiera jedynie ułamek kalorii (0,2 kcal). Tagatoza to odpowiedni zamiennik cukru dla osób na diecie, diabetyków i wszystkich, którzy chcą wykluczyć cukier ze swojej diety.

gratisy do zamówienia

free shiping

More details

Brak w magazynie

Już teraz możesz wyeliminować ze swojej diety cukier, zamieniając go właśnie na Tagatesse. Poręczna saszetka zawiera aż 50 małych tabletek i jest idealne do zabrania ze sobą w podróż i do pracy. Możesz potraktować je także jako opakowanie uzupełniające plastikowy pojemniczek, które jest ekonomiczne i nadaje się do wielokrotnego wykorzystania.

Tagatoza jest substancją naturalnego pochodzenia, cechującą się dużo większym od cukru poziomem słodkości. W 250 gramach zawiera jedynie 375 kalorii- dla porównania taka sama ilość cukru to aż 1000 kalorii. Wyeliminuj cukier ze swojej diety i ogranicz zbędne kalorie. Pij kawę i herbatę tak samo słodkie jak do tej pory, oszczędzając ogromne ilości kalorii każdego dnia! Tagatoza może być spożywana przez diabetyków.

Jak używać:

Jedna saszetka słodzika odpowiada łyżeczce białego cukru. Nadmierne spożycie może mieć efekt przeczyszczający.

Kalorie (100 g)166kcal
Białko0g
Węglowodany79,8g (w tym tagatoza 20g, w tym poliole 59,8g)
Błonnik0g
Tłuszcz0g

Napisz opinię

Powiązane produkty

Produkt został dodany do porównania produktów!