Tagatesse w saszetkach 50 x 2,5g Tagaztoza Dambert

Nowy produkt

13,93 zł

19,90 zł

-30%słodzik na bazie tagatozy w postaci tabletek jest idealny  do słodzenia kawy, herbaty i innych napojów. Doskonale się rozpuszcza. Jedna tabletka zastępuje łyżeczkę cukru (4  g cukru) i zawiera jedynie ułamek kalorii (0,2 kcal). Tagatoza to odpowiedni zamiennik cukru dla osób na diecie, diabetyków i wszystkich, którzy chcą wykluczyć cukier ze swojej diety.

gratisy do zamówienia

free shiping

More details

Już teraz możesz wyeliminować ze swojej diety cukier, zamieniając go właśnie na Tagatesse. Poręczna saszetka zawiera aż 50 małych tabletek i jest idealne do zabrania ze sobą w podróż i do pracy. Możesz potraktować je także jako opakowanie uzupełniające plastikowy pojemniczek, które jest ekonomiczne i nadaje się do wielokrotnego wykorzystania.

Tagatoza jest substancją naturalnego pochodzenia, cechującą się dużo większym od cukru poziomem słodkości. W 250 gramach zawiera jedynie 375 kalorii- dla porównania taka sama ilość cukru to aż 1000 kalorii. Wyeliminuj cukier ze swojej diety i ogranicz zbędne kalorie. Pij kawę i herbatę tak samo słodkie jak do tej pory, oszczędzając ogromne ilości kalorii każdego dnia! Tagatoza może być spożywana przez diabetyków.

Jak używać:

Jedna saszetka słodzika odpowiada łyżeczce białego cukru. Nadmierne spożycie może mieć efekt przeczyszczający.

Kalorie (100 g)166kcal
Białko0g
Węglowodany79,8g (w tym tagatoza 20g, w tym poliole 59,8g)
Błonnik0g
Tłuszcz0g

Napisz opinię

Powiązane produkty

Produkt został dodany do porównania produktów!