Stewia, czysty ekstrakt, 97% NatuSweet

Nowy produkt

19,90 złEkstrakt ze stewii to gwarancja najlepszego słodkiego smaku. Bez żadnych dodatków, bez GMO, to po prostu czysta natura, słodsza od tradycyjnego cukru aż 300 razy. Całkowicie bezkaloryczna stewia nadaje się do zastępowania nią cukru praktycznie w każdym obszarze: herbata, kawa, ciasta, i wiele innych przyrządzanych w Twojej kuchni dań już teraz może być bez kaloryczna.

gratisy do zamówienia

free shiping

More details

Brak w magazynie

Powiedz „nie” szkodliwemu cukrowi! Zamień go na dużo zdrowszy składnik, który nie powoduje uczucia uzależnienia – naturalną stewię. Poczuj różnicę w późniejszym samopoczuciu i zobacz, jak z tygodnia na tydzień tracisz zbędne kilogramy! 100 gramów stewii ma ZERO kalorii, węglowodanów i tłuszczów, czego nie można powiedzieć o tradycyjnym cukrze. Koniecznie zamień go na nowoczesną stewię, która zadba o Twoją linię, gwarantując niezmienną słodkość kawy, herbaty i ciast.

Ekstrakt ze stewii jest naturalnym i zdrowym zamiennikiem cukru. Połaczenie słodkich substancji: glikozydów stewiolowych (60%) i stewiozydu (40%) gwarantuje najlepszy efekt pod względem smakowym. W ramach 60% glikozydów stewiolowych Rebaudiozyda A stanowi 97%. Im wyższa zawartość tego glikozydu, tym smaczniejszy produkt końcowy.

Czysty ekstrakt ze stewii

- zero kalorii
- wydajna forma produktu
- idealne do słodzenia, gotowania i pieczenia
- odporna na wysokie temperatury

Rebaudiozyd A stanowi 97% glikozydów stewiolowych

Sposób użycia: ekstrakt ze stewii jest ponad 300 razy słodszy od cukru i dlatego należy go używać w małych ilościach. Zbyt duża dawka powoduje gorzkawy posmak.

Kalorie (100 g)0g
Białko0g
Węglowodany0 g
Błonnik0g
Tłuszcz0g

Napisz opinię

Powiązane produkty

Produkt został dodany do porównania produktów!