Tagatesse w kostkach 250g Tagatoza Dambert

Nowy produkt

29,90 złSłodzik w kostkach to prawdziwa rewolucja na rynku tradycyjnych słodzików. Wygląda elegancko, prosto i przede wszystkim smakuje każdemu, kto lubi słodki smak w swojej kawie, herbacie oraz pysznych wypiekach. Jedna kostka Tagatesse odpowiada jednej kostce cukru, dlatego wybierając je nie musisz martwić się przeliczaniem wagi i słodkości cukru na tagatozę.

DATA WAŻNOŚCI: 02.2018

gratisy do zamówienia

free shiping

More details

Brak w magazynie

To wygodny i prosty sposób na dosłodzenie wszystkiego, co według Ciebie nie ma odpowiedniego smaku. Ta dietetyczna substancja słodząca zawiera aż 3 razy mniej kalorii niż tradycyjny cukier, więc dlaczego miałabyś nie zamienić cukru właśnie na nią?

Tagatoza jest substancją naturalnego pochodzenia, cechującą się dużo większym od cukru poziomem słodkości. W 250 gramach zawiera jedynie 375 kalorii- dla porównania taka sama ilość cukru to aż 1000 kalorii. Wyeliminuj cukier ze swojej diety i ogranicz zbędne kalorie. Pij kawę i herbatę tak samo słodkie jak do tej pory, oszczędzając ogromne ilości kalorii każdego dnia! Tagatoza może być spożywana przez diabetyków. Nadaje się do spożycia przez diabetyków. Tagatoza nie zawiera laktozy, choć naturalnie w niej występuje.

Jak używać:

Jedna kostka tagatozy odpowiada łyżeczce cukru. Nadmierne spożycie może mieć efekt przeczyszczający.

Kalorie (100 g)166kcl
Białko0g
Węglowodany79,8g (w tym tagatoza 20g, w tym poliole 59,8g)
Błonnik0g
Tłuszcz0g

Napisz opinię

Powiązane produkty

Produkt został dodany do porównania produktów!