Sól Himalajska średnioziarnista 1000g

Nowy produkt

9,90 złSól Himalajska to najysytsza sił na naszej ziemi. Nieskazitelna i naturalnie zdrowa, bez chemicznych zanieczyszczeń, w przeciwieństwie do tradycyjnej soli kuchennej wykazuje właściwości wspomagającego zdrowie człowieka. Zawiera aż 84 łatwo przyswajalne minerały w formie koloidalnej. Sól Himalajska nie zawiera szkodliwych metali ciężkich, jak to ma miejsce w przypadku soli morskiej.

gratisy do zamówienia

free shiping

More details

Brak w magazynie

Historia soli himalajskiej ma początek setki milionów lat temu kiedy, nadmierna energia słoneczna wysuszyła wody oceanu. Przybiera postać kryształów o idealnej strukturze, podobnej do diamantów pod wpływem dużych ciśnień. Sól Himalajska wydobywana jest z ponad 500 metrów w głąb ziemi metodą konwencjonalną – siłą ludzkich rąk, bez używania ładunków wybuchowych, płukania i osuszania

Używanie różowej Soli Himalajskiej w kuchni pozwoli Ci uzupełnić niedobory mikroelementów w diecie.
Zawiera ona wysoką liczbę, ponad 84 minerałów które, dzięki formie mikroskopijnych cząsteczek są przyswajalne z łatwością przez ludzki organizm. Dodatkowo sól kuchenne nie jest skażona metalami ciężkimi, nie jest wybielana i nie jest produktem rafinowanym.

baner sól himalajska

Zastosowanie Soli Himalajskiej:
- idealna do gotowania i pieczenia

- do wypicia jako solanka

- sól krystaliczna przeciwko katarowi.

- sól do płukania gardła

- kąpiel przy przeziębieniach, wyczerpaniach organizmu i odtruwaniu.

- okłady na przetłuszczoną skórę głowy

- masaż twarzy

- peeling do twarzy

baner targroch

Napisz opinię

Powiązane produkty

Produkt został dodany do porównania produktów!