Orzech Nerkowca 500g, AthleFITfood

Nowy produkt

34,90 zł3 orzechy włoskie AthleFITfood pokrywają dzienne zapotrzebowanie dorosłego człowieka na kwasy tłuszczowe z grupy omega-3. Orzechy włoskie są polecane osobom przemęczonym, zestresowanym i mającym kłopoty ze snem.

More details

Właścwości Orzechów Nerkowca AthleFITfood

- Zjedzenie garści orzechów np. nerkowca przynajmniej 4 razy w tygodniu pomoże zmniejszyć ryzyko zachorowań oraz poprawi stan zdrowia u osób chorujących na cukrzycę, chorobę niedokrwienną serca, hipercholesterolemię czy niedokrwistość

- uważane przez wielu za najsmaczniejsze orzechy na świecie nerkowce to nasiona tropikalnego drzewa o nazwie nanercz zachodni będącego bliskim krewnym mango i pistacji

- z orzechów nerkowca produkuje się likier zwany „kaju”

Jak wynika z ostatnich badań wyciąg z orzechów nerkowca pobudza wchłanianie glukozy przez komórki mięśni, poprawiając tym samym wrażliwość tkanek na insulinę i redukując trzewną tkankę tłuszczową.

Orzechy nerkowca uważane są przez wielu za najsmaczniejsze orzechy na świecie. Nerkowce to nasiona tropikalnego drzewa o nazwie nanercz zachodni będącego bliskim krewnym mango i pistacji. Z orzechów nerkowca produkuje się likier zwany „kaju”. Jak wynika z ostatnich badań wyciąg z orzechów nerkowca pobudza wchłanianie glukozy przez komórki mięśni, poprawiając tym samym wrażliwość tkanek na insulinę i redukując trzewną tkankę tłuszczową.

Kalorie (100 g)553 kalorii
Białko18,0 g
Węglowodany30,2gcukry/węglowodany przyswajalne (g): 5,7
Błonnik3,3g
Tłuszcz44,2gkwasy tłuszczowe nasycone (g): 8,1

Napisz opinię

Powiązane produkty

Produkt został dodany do porównania produktów!