Care Free Syrop Czekoladowy 320g Zero kalorii

Nowy produkt

18,90 zł



Gęsta, mleczna, słodka, pachnąca. Czekolada, bo o niej mowa, to główny składnik jednego z sosów linii Care Free. Nawet będąc na diecie, możesz rozkoszować się jej wspaniałym smakiem i aromatem bez obaw o kalorie. Od ciebie zależy, czy dodasz ten aromatyczny, czekoladowy sos do pancakes, naleśników, koktajlu, czy nawet kawy! Wybierając produkty z linii Care Free nie musisz liczyć kalorii!

czekolada

gratisy do zamówienia

free shiping

More details

Brak w magazynie

Wyjątkowa linia sosów Care Free została wzbogacona o kilka pozycji, przeznaczonych do deserów. W jej skład wchodzą między innymi sosy o smaku: czekoladowym, truskawkowym i karmelowym! Nie rezygnuj z ulubionych przekąsek aby stracić na wadze. Po prostu zamień je na sosy Care Free i chudnij, jednocześnie ciągle jedząc to, co lubisz najbardziej.

Gęsta, mleczna, słodka, pachnąca. Czekolada, bo o niej mowa, to główny składnik jednego z sosów linii Care Free. Nawet będąc na diecie, możesz rozkoszować się jej wspaniałym smakiem i aromatem bez obaw o kalorie. Od ciebie zależy, czy dodasz ten aromatyczny, czekoladowy sos do pancakes, naleśników, koktajlu, czy nawet kawy! Wybierając produkty z linii Care Free nie musisz liczyć kalorii! Poczuj, jak smakuje wolność, czekolada i… mniej kalorii.

care free zero kalorii sauce

Kalorie (100 g)12 kalorii
Białko0,11g
Węglowodany1,8g
Błonnik0,11g
Tłuszcz0,09g

Napisz opinię

Powiązane produkty

Produkt został dodany do porównania produktów!