Galaretka Hartley's Truskawkowa BEZ CUKRU, tylko 5 kcl

Nowy produkt

5,50 złGalaretka Hartley's o orzeźwiającym smaku dojrzałych truskawek to niewinny deser na który zasłużyłeś. Jeden kubeczek zawiera jedynie 5 kalorii - bez dodatku cukru i tłuszczu.
Dodaj galaretkę Hartley's do swojego ulubionego jogurtu naturalnego i w jednej chwili zmień jego
smak na pyszną, niskokaloryczną przekąskę która zachowa ilość kalorii a jednocześnie zachwyci Twoje podniebienie.

hartley truskawkowa galaretka bez cukru

More details

Brak w magazynie

Galaretka Hartley's to doskonały smak który rozpływa się w ustach, aż trudno uwierzyć że nie zawiera przy tym  jedynie 5 kalorii, bez cukru i tłuszczu.
Idealny, niewinny dodatek, który urozmaici Twoje posiłki i na stałe zagości w kuchni.

- bez dodatku cukru
- nie zawiera glutenu
- bez sztucznych barwników i aromatów
- bez tłuszcz

Galaretka Hartley's to doskonały smak który rozpływa się w ustach, aż trudno uwierzyć że nie zawiera przy tym jedynie 5 kalorii, bez cukru i tłuszczu. Idealny, niewinny dodatek, który urozmaici Twoje posiłki i na stałe zagości w kuchni. - bez dodatku cukru - nie zawiera glutenu - bez sztucznych barwników i aromatów - bez tłuszcz Galaretka bez cukru Hartleys to idealne rozwiązanie dla całej rodziny, jak również osób które dbają o linię, lub po prostu chcą zdrowo się odżywiać i czerpać z tego przyjemność i satysfakcję.

Galaretka bez cukru Hartleys to idealne rozwiązanie dla całej rodziny,
jak również osób które dbają o linię, lub po prostu chcą zdrowo się odżywiać i czerpać z tego przyjemność i satysfakcję.

Waga netto: 115g 

SkładWoda, substancje żelujące {mączka chleba świętojańskiego, guma ksantanowa, guma gellan}, regulator kwasowości kwas cytrynowy, barwniki spożywcze {karmin, antocyjany}, regulator kwasowości cytrynian potasy, aromaty, substancje słodzące {aspartam, acesulfam potasowy}. Zawiera źródło fenyloalaniny. 

Producent: wyprodukowano w Wielkiej Brytanii dla Hain Daniels Group, Leeds, United Kingdom

Przechowywanie:  przechowywać w suchym miejscu, chronić przed światłem. Nie ma konieczności przechowywania w lodówce zamkniętego produktu, jednak dla uzyskania najlepszego smaku zaleca się serwować schłodzony.

zero kalorii blog

Kalorie (100 g)5 kcl - ilość podana na jeden kubeczek
Białko0,1g
Węglowodany1,3g
Tłuszcz0g

Napisz opinię

Powiązane produkty

Produkt został dodany do porównania produktów!