Penaut Butter WPC Masło Orzechowe o smaku Bananowym 1kg Real Pharm

Nowy produkt

35,99 zł

59,99 zł

-40%Kiedy nudzą cię dotychczasowe śniadania, pora na zdrową odmianę! Może pora pomyśleć o kremowym maśle orzechowym z nutką świeżych, słodkich bananów? Ich dodatek sprawi, że nawet najzwyczajniejszy tost czy naleśnik staną się od dzisiaj królami wszystkich śniadań.

Data ważności - 18.07.2018r.

real pharm maslo orzechowe

gratisy do zamówienia

free shiping

More details

Zarówno dla ciebie jak i twojego dziecka masło orzechowe o smaku bananowym dostarczy mnóstwo korzyści zdrowotnych w postaci witamin z grupy E, B, wapnia, potasu, magnezu i żelaza, a ponadto odczaruje każde danie! Spróbuj kuchennych eksperymentów z bananowym masłem orzechowym i kurczakiem w roli głównej. Może stanie się on twoim ulubionym daniem?

Real Pharm Peanut Butter to linia różnorodnych maseł, stworzona z myślą o najbardziej wymagających osobach. Jeśli jesteś trenerem fitness, dietetykiem, dążysz do idealnej figury, ale jednocześnie ważne jest dla ciebie zdrowie i dostarczanie organizmowi odpowiednich wartości odżywczych, nie szukaj dalej. Banan, migdał, orzech, ciasteczka – poznaj wszystkie odsłony maseł

Real Pharm w ekonomicznych opakowaniach, wystarczających nawet na 3 miesiące. Przekonaj się, jak pysznie może smakować zdrowie!

Zobacz test i recenzję Maseł Orzechowych Real Pharm

Kalorie (100 g)520g
Białko38,9g
Węglowodany16.9g
Tłuszcz35.1g

Napisz opinię

Powiązane produkty

Produkt został dodany do porównania produktów!