O Nas

Główny pomysłodawca Bloga Zero Kalorii. Pasjonat sportów sylwetkowych i tematyki szeroko pojętego odżywiania. Trener Personalny i dietetyk z zamiłowania i pasji. W wolnym czasie zajmuje się swoją wspaniałą rodzinką i podopiecznymi, przeplatając w to piłkę nożna i czytanie książek. Serdecznie dziękuje każdej osobie która odwiedza naszego bloga i mam nadzieje że pomożemy jak największej liczbie osób.

Trener Personalny, dietetyk     dział: Trening, Odżywianie

 

Uwielbiam gotować, kocham kuchnię, czar tworzenia innowacyjnych przepisów. Połączenie dwóch pasji, gotowania i fitness motywują mnie do komponowania przepisów które są nie tylko ucztą dla podniebienia ale również dostarczają odpowiednich wartości odżywczych. Publikuje liczne przepisy na stronach, blogach poświęconych tematyce zdrowia oraz fitness i siłowni.

Autorka                                         dział: Przepisy 

                                                                                                                           

Autor jednej z najbardziej spektakularnych przemian w której udowadnia że nie ma rzeczy niemożliwych pozbywając się prawie 60 kg wagi, zachowując przy tym sporą ilość masy mięśniowej, co jest jeszcze trudniejszym zadaniem (ZOBACZ).  Ze sportem wszelakiej maści związany od najmłodszych lat, obecnie jako trener personalny pomaga innym osiągnąć cele i marzenia związane z sylwetką i kondycją.

Trener Personalny, dietetyk     dział: Trening, Odżywianie

 

Nasz najmłodszy talent, idealnie zapowiadający się YouTuber z ogromnym potencjałem i jeszcze większą wiedzą z tematyki treningu i odżywiania. Student na Rzeszowskim Uniwersytecie, w wolnym czasie poświęca się treningom i swoim najbliższym.  W najbliższym czasie będziemy mogli zobaczyć jego autorską książkę, dedykowaną dla młodych trenerów personalnych, jak i ludzi zainteresowanych tematyką fitness.

Trener Personalny, szkoleniowiec   dział: Trening 

Najbardziej doświadczony  trener z całej naszej kadry, ponad 10 lat doświadczenia w zawodzie to mnóstwo bezcennego doświadczenia i ogromna ilość wiedzy. W swoim życiu zawodowym łączy pracę i pasję.  Lubi stawiać sobie cały czas to nowe wyzwania, dlatego  za cel obrał sobie sport tak ciężki i bezpośrednio związany z treningiem oraz dietą.  Obecnie prowadzi szkolenia i seminaria dla młodych trenerów, przekazując w jak najlepszy sposób zdobytą wiedzę.

 Trener Personalny, szkoleniowiec      dział: Trening, Odżywianie

 

Z wykształcenia i pasji dietetyk kliniczny, w trakcie kształcenia dietetyk sportowy. Autorka strony na fb Dietetyka dla Laika. Zafasynowana tematyką racjonalnego żywienia i aktywnego trybu życia. Głównym zainteresowaniem w dietetyce jest wpływ żywności na reakcje hormonalne. Temat mojej pracy dylomowej brzmiał „Wpływ składników zawartych w żywności na odpowiedź układu endokrynnego.

Dietetyk kliniczny                                     dział: Porady Żywieniowe