Sos Ketchup ZERO % ALLNUTRITION 320g

Nowy produkt

14,99 złKetchup 0kcl AllNUtrition to kwestia sporna wśród wielu dietetyków i miłośników zdrowego trybu życia. Przez jednych stanowczo eliminowany już na samym początku diety, przez drugich ograniczany w diecie do śladowych ilości. Już teraz stoisz przed wyborem ketchupu, którego spożycia nie będziesz musiał kontrolować.

sos zero kalorii allnutrition

gratisy do zamówienia

free shiping

More details

Brak w magazynie

Sauce Zero % to pyszne i aromatyczne sosy, które zawierają znikomą zawartość cukru czy tłuszcz. Doskonale smakują w połączeniu zarówno z mięsem jak i dodatek do wszelkiego rodzaju sałatek oraz dań obiadowych. W jednej chwili zmień jego smak na pyszną, odżywczą przekąskę, która zachowa znikomą ilość kalorii. Idealne urozmaicenie restrykcyjnej diety dla każdej osoby dbającej o swoją sylwetkę.

Ogromną zaletą sosów Zero Kalorii All Nutrition jest śladowa zawartość tłuszczu oraz cukru. Dzięki temu nie musisz ograniczać ich spożycia, a co za tym idzie jeść posiłki takie, jakie lubisz najbardziej. Oprócz tego, w sosach Zero% nie znajdziesz laktozy ani glutenu. Są całkowicie bezpieczne dla osób o największych wymaganiach.

Składniki: zobacz zdjęcie nr.2

Kalorie (100 g)33 kalorii
Białko1g
Węglowodany5,8g w tym cukry 1g
Tłuszcz0,67g

Napisz opinię

Sos Ketchup ZERO % ALLNUTRITION 320g

Sos Ketchup ZERO % ALLNUTRITION 320g

Ketchup 0kcl AllNUtrition to kwestia sporna wśród wielu dietetyków i miłośników zdrowego trybu życia. Przez jednych stanowczo eliminowany już na samym początku diety, przez drugich ograniczany w diecie do śladowych ilości. Już teraz stoisz przed wyborem ketchupu, którego spożycia nie będziesz musiał kontrolować.

sos zero kalorii allnutrition

gratisy do zamówienia

free shiping

Powiązane produkty

Produkt został dodany do porównania produktów!