Lizak o smaku Owoce leśnie BEZ CUKRU z witaminami, 5g MultiFan

Nowy produkt

1,19 zł

1,99 zł

-40%Pierwszy w Polsce preparat wielowitaminowy w postaci lizaka nie tylko zawiera 10 podstawowych witamin w ilościach stanowiących 25%  Zalecanego Dziennego Spożycia, ale jest również bardzo smaczny i aromatyczny dzięki zawartości suszu owocowego.

gratisy do zamówienia

free shiping

More details

Brak w magazynie

Zawarte w suszu owocowym, zastosowanym w MULTIFANIE, bioflawonoidy są pomocne w przyswajaniu witaminy C i w ochronie tejże witaminy przed utlenianiem. Bioflawonoidy podnoszą kondycję naczyń włosowatych, uszczelniają i wzmacniają ściany naczyń krwionośnych i ich przepuszczalność zwiększając tym samym odporność organizmu na infekcje.

Specjalnie opracowana, sprasowana, pudrowa postać MULTIFANA chroni przed uszkodzeniem szkliwa zębowego i śluzówki jamy ustnej po rozgryzieniu lizaka. MULTIFAN zawiera sorbitol nie posiadający właściwości fermentacyjnych, nie powoduje próchnicy u dzieci i dlatego jest rekomendowany przez Poltal Dentystyczny. Dzięki temu, że cukier zastąpiony jest sorbitolem o bardzo niskim indeksie glikemicznym (IG:4) z powodzeniem polecany jest również dla dzieci z cukrzycą.

 lizak bez cukru multifan

Papierowy patyczek umieszczony pod odpowiednim kątem jest bezpieczny w czasie zabawy eliminując ryzyko zranienia. Całość, łącznie z patyczkiem, zapakowana jest w saszetkę z folii dwustronnej zapewniając sterylność produktu.

Dostępne opakowania zbiorcze 50 sztuk oraz 10 szt.

opakowanie:
1 lizak 5g

Białko0g
Błonnik0g
Węglowodany98,18 g ( w tym poliol 98,00 g)
Tłuszcz0g
Oceń 
2018-11-05

Fajna sprawa

Polecam nie tylko dla dzieci ;) Sama chętnie po nie sięgam, bo trochę mniej kaloryczne od tych zwyklych słodyczy. Kto nie mial jeszcz eokazji to pelam. Tym bardziej że zeroaklorii ma je teraz w promocji.

    Napisz swoją opinię!

    Napisz opinię

    Powiązane produkty

    Produkt został dodany do porównania produktów!