FA Makaron Sojowy Czarny Białkowy FETTUCINE 200g EKO BIO

Nowy produkt

12,50 złZrewolucjonizuje twoją dotychczasową dietę! Black Soybean Pasta Fettuccine to prosty i szybki w przygotowaniu sojowy makaron białkowy typu fettuccine od renomowanej firmy Fitness Authority. Czarny kolor makaronu ożywi przygotowywane dotąd dania i zachęci cię do kuchennych eksperymentów. Makaron sojowy to smak, którego dotąd nie znałeś mogący przynieść twojemu organizmowi dużo korzyści.

gratisy do zamówienia

free shiping

More details

Brak w magazynie

Produkowany z wyłącznie ekologicznych surowców, bez GMO i glutenu makaron to gwarancjam zdrowia i możliwość dokładnego kontrolowania kaloryczności każdej jego porcji. Wysoka wartość odżywcza, czyli wysoka zawartość białka i błonnika pozwolą utrzymać lub dopiero uzyskać podczas ćwiczeń na siłowni pożądane efekty w postaci pięknej sylwetki. Brak jakichkolwiek konserwantów oraz tytuł „clean label” świadczą o najwyższej jakości tego posiłku.

So good! Protein Organic Soybean Pasta

So good! Protein Organic Soybean Pasta

-WYSOKA ZAWARTOŚĆ BIAŁKA
-WYSOKA ZAWARTOŚĆ BŁONNIKA
-NISKA ZAWARTOŚĆ TŁUSZCZÓW NASYCONYCH
-W 100% Z EKOLOGICZNEJ SOI
-DOSTĘPNY W 6 WERSJACH
-ODPOWIEDNI DLA WEGAN
-BEZ GLUTENU

Składniki: Ekologiczna czarna soja 92%, woda 8%

Kalorie (100 g)319 kcal
Białko44 g
Węglowodany13 g
Błonnik22 g
Tłuszcz5,2 g

Napisz opinię

FA Makaron Sojowy Czarny Białkowy FETTUCINE 200g EKO BIO

FA Makaron Sojowy Czarny Białkowy FETTUCINE 200g EKO BIO

Zrewolucjonizuje twoją dotychczasową dietę! Black Soybean Pasta Fettuccine to prosty i szybki w przygotowaniu sojowy makaron białkowy typu fettuccine od renomowanej firmy Fitness Authority. Czarny kolor makaronu ożywi przygotowywane dotąd dania i zachęci cię do kuchennych eksperymentów. Makaron sojowy to smak, którego dotąd nie znałeś mogący przynieść twojemu organizmowi dużo korzyści.

gratisy do zamówienia

free shiping

Powiązane produkty

Produkt został dodany do porównania produktów!