Perfomance OAT BAR Czekolada, batonik energetyczny 70g

Nowy produkt

6,99 złBatonik oparty na specjalnych węglowodanach, dzięki którym uzupełnienie zapasów energetycznych w formie glikogenu mięśniowego odbywa się znacznie szybciej. Idealne po aktywności fizycznej z dodatkiem pełnowperfomance energy barartościowego białka. 

gratisy do zamówienia

free shiping

More details

Brak w magazynie

Batonik Energetyczny Perfomance OAT BAR to mieszanka drobnego owsa i specjalnego cukru inwertowanego które jest najlepszym źródłem energii dla osoby aktywnej fizycznie. Performance Oat to doskonale wyważony skład z naciskiem na energetyczne węglowodany i tłuszcze z dodatkiem protein w odpowiednich proporcjach. Dodatkowo posiada doskonały smak i aromat czekolady.

Charakterystyka:

- wysokiej jakości węglowodany o różnym tempie wchłaniania

- zawiera pełnowartościowe białko

- może pełnić funkcję zamiennika posiłku.

- dobre źródło energii i wartości odżywczych

perfomance baton energetyczny

Perfomance OAT BAR to przepyszny batonik który zawiera dużą ilość, łatwo przyswajalnej energii z dodatkiem pełnowartościowego białka  - dbając o Twoje mięśnie i regenerację.

Składniki: owies (41%), złoty syrop (częściowo inwertowany cukier), czekolada 14% (masa kakaowa, cukier, emulgator: lecytyna sojowa, naturalne aromaty), margaryna roślinna (oleje roślinne, woda, emulgator: mono i diglicerydy kwasów tłuszczowych, barwniki: annatto i i kurkumina, naturalne aromaty), słodzone kondensowane mleko.

Kalorie (100 g)155 kalorii - podane na 1 batonik 70g
Białko4,4g
Węglowodany38,7g (w tym cukry 22,6g)
Tłuszcz12,4g

Napisz opinię

Perfomance OAT BAR Czekolada, batonik energetyczny 70g

Perfomance OAT BAR Czekolada, batonik energetyczny 70g

Batonik oparty na specjalnych węglowodanach, dzięki którym uzupełnienie zapasów energetycznych w formie glikogenu mięśniowego odbywa się znacznie szybciej. Idealne po aktywności fizycznej z dodatkiem pełnowperfomance energy barartościowego białka. 

gratisy do zamówienia

free shiping

Powiązane produkty

Produkt został dodany do porównania produktów!