Abonament Walden Farms 12 miesięczny

Nowy produkt

846,00 złDzięki wykupieniu specjalnych abonamentów dostaniesz swoje ulubione produkty po gwarantowanej niższej cenie. Abonamenty to również bardzo wygodne rozwiązanie, teraz nie musisz składać zamówienia za każdym razem, wystarczy że złożysz je raz a wybrane przez Ciebie produkty będą trafiały pod Twoje drzwi co miesiąc. 

gratisy do zamówienia

free shiping

More details

Brak w magazynie

Co zyskasz dzięki Abonamentom?

Abonamenty to gwarantowana niższa cena produktów oraz wygoda dzięki stałym dostawom prosto pod Twoje drzwi. Dodatkowo stali klienci otrzymują darmowe próbki i testery najnowszych, innowacyjnych produktów dostępnych tylko w naszym sklepie.

1.Wybierz  odpowiedni typ abonamentu jaki Cię interesuje, masz do wyboru trzy okresy czasowe. Im dłuższy czas trwania abonamentu, tym większa zniżka przysługuje na każdy pakiet produktów który dostaniesz. Masz do wyboru następujące pakiety: 3 miesięczny, 6 miesięczny i 12 mięsięczny. Sam decydujesz ile zniżki dostaniesz.

2. Co miesiąc dostawał będziesz 3 wybrane przez siebie produkty z naszego asortymentu produktów Walden Farms. Jeżeli w następnym miesiącu będziesz chciał zmienić produkt w ramach abonamentu, wystarczy, że napiszesz do nas wiadomość na adres e-mail: abonamenty@zerokalorii.pl przynajmniej 24 godziny przed wysyłką paczki. W ramach swojego abonamentu możesz dowolnie wymieniać produkty, które otrzymasz w następnym miesiącu. Do wyboru oddajemy Ci wszystkie produkty Walden Farms!

3. Zrealizuj zamówienie, a w komentarzu do wysyłki zaznacz jakie produkty chcesz otrzymać w pierwszym miesiącu.

4. To wszystko! Od teraz możesz cieszyć się swoimi ulubionymi produktami Walden Farms w niższych cenach. Życzymy smacznego!

*W cenę abonamentu zostały wliczone, wszystkie koszty przesyłek.

Abonament nie klasyfikuje się w promocje darmowej wysyłki przy zakupach powyżej 200zł

Napisz opinię

Abonament Walden Farms 12 miesięczny

Abonament Walden Farms 12 miesięczny

Dzięki wykupieniu specjalnych abonamentów dostaniesz swoje ulubione produkty po gwarantowanej niższej cenie. Abonamenty to również bardzo wygodne rozwiązanie, teraz nie musisz składać zamówienia za każdym razem, wystarczy że złożysz je raz a wybrane przez Ciebie produkty będą trafiały pod Twoje drzwi co miesiąc. 

gratisy do zamówienia

free shiping

Produkt został dodany do porównania produktów!